Junta de Facultad

SECTOR A

AGUILAR CRIADO, Encarnación
ALBARDONEDO FREIRE, Antonio J
BAENA ESCUDERO, Rafael
BELTRÁN FORTES, José
CABALLOS RUFINO, Antonio
CAMINO MARTÍNEZ, Carmen del
CARMONA RUIZ, Mª Antonia
CORDERO OLIVERO, Inmaculada
CRUZ VILLALÓN, Josefina
DÍAZ DEL OLMO, Fernando
ESCACENA CARRASCO, José Luís
FERNÁNDEZ LÓPEZ, José
FERNÁNDEZ MARTÍN, Mª Mercedes
FERRER ALBELDA, Eduardo
FLORIDO DEL CORRAL, David
GARCÍA BERNAL, José Jaime
GARCÍA FERNÁNDEZ, Francisco José
GARCÍA FERNÁNDEZ, Manuel
GÓMEZ GÓMEZ, Margarita
HALCÓN ÁLVAREZ-OSSORIO, Mª Rosario
HERRERA GARCÍA, Francisco Javier
IGLESIAS RODRIGÚEZ, Juan José
LÓPEZ LARA, Enrique
LUQUE AZCONA, Emilio J.
LUQUE TERUEL, Andrés
MEJÍAS ÁLVAREZ, Mª Jesús
MENA GARCÍA, Carmen
MÉNDEZ RODRÍGUEZ, Luis
MIRANDA BONILLA, José
MOZO GONZÁLEZ, Carmen
NAVARRO LUNA, Javier
ORDÓÑEZ AGULLA, Salvador
ORIA SEGURA, Mercedes
OSTOS SALCEDO, Pilar
PAVÓN TORREJÓN, Pilar
PÉREZ-MALLAINA BUENO, Pablo Emilio
PETIT-BREUIHL SEPÚLVEDA, Mª Eugenia
POSADA SIMEÓN, José Carlos
RODA PEÑA, José
RODRÍGUEZ GUTIÉRREZ, Oliva
RODRÍGUEZ MATEOS, Juan Carlos
RUÍZ SÁNCHEZ, José Leonardo
SAN BERNARDINO CORONIL, Jesús
SAQUETE CHAMIZO, José Carlos
SERRERA CONTRERAS, Ramón María
SIERRA ALONSO, María
VALLEJO VILLALTA, Luís Ismael
VENTURA FERNÁNDEZ, Jesús

SECTOR B

CASTAÑO MADROÑAL, Ángeles
DELIBES MATEOS, Rocío
GARCÍA MARTÍNEZ, María Belén
GUERRERO AMADOR, Inmaculada
ROS GONZÁLEZ, Francisco Sabas
VALLE RAMOS, Carolina del
VARAS RIVERO, Manuel

SECTOR C

BENÍTEZ COSANO, Pablo
BLANCO GÁLVEZ, José Luís
CARMONA GARCÍA, Mirian
DURÁN GARCÍA, Federico
GANDARILLAS CORDERO, Adolfo
GARCÍA PÉREZ, Ana Isabel
GÓMEZ LLAMAS, Raúl
LÓPEZ MARTÍNEZ, María
MORENO MARTOS, Carmen Azahara
OROZCO CORPAS, Mª José
PÉREZ ÁLVAREZ, Adolfo Luís
SÁNCHEZ MALDONADO, Nuria
STOLARSKI HERNÁNDEZ, Victoria

SECTOR D

ALÉS SILVA, Antonio
FONTANILLA RABANEDA, Manuela
GARCÍA HIRUELO, Clara Isabel
GARDUÑO MATITO, José
MURGA PEINADO, Mª Dolores
RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, Juan Antonio
SICRE ALONSO, David
TORRES SERENA, Oscar Ignacio
ZAPATA MEJÍAS, Mª Carmen